Contactgegevens Statengriffie

Statengriffie algemeen

statengriffie@brabant.nl
073 681 22 78

Griffier

Kirsten ten Cate
ktcate@brabant.nl

Loco-griffier

Peter van Boxtel: Landbouw; Natuur&Milieu
pvboxtel@brabant.nl

Statenadviseurs

Katelijne van Thiel: Ruimte; Energie
kvthiel@brabant.nl

Maartje van Eeden: Economie en Internationalisering; Bestuur en Financiën (Bestuur)
mveeden@brabant.nl

Janneke Oosterhuis: Commissie Sturen en Verantwoorden; Bestuur & Financiën (Financiën)
joosterhuis@brabant.nl

Junior Statenadviseur

Bob Smits: Bedrijfsvoering PS (o.a. ICT-zaken); Samenleving; Mobiliteit
bsmits@brabant.nl

Pim te Loeke: Bedrijfsvoering PS (o.a. zaken rond verkiezingen)
ptloeke@brabant.nl

Communicatieadviseur Provinciale Staten

Jan van Gompel: Woordvoerder & communicatie PS
jvgompel@brabant.nl

SIS-coördinator/ondersteuner

Floris Scheelings

Ondersteuner/secretariaat

Inga Kraneveld

Arjan Westerveld