Ga naar de inhoud
Provincie Noord-Brabant (naar homepage)
Zoeken
  • Home
  • Actueel
  • Onderwerpen
  • Bestuur
  • Loket
  • Over Brabant
  • Contact
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen

Bekendmakingen


Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 961-970
  • 971-980
  • 981-990
  • ...
  • 14231-14240
  • volgende resultaten

Provincie Noord-Brabant - Beschikking aanvraag omgevingsvergunning - Wabico B.V. - Gansoyensesteeg 22, 5145PX Waalwijk

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Subsidieregeling hedendaagse cultuur Noord-Brabant

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Financiën | Organisatie en beleid
Onderwerp:
Cultuur en recreatie | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Stichting Wooninc., Pieter Eiffhuis - Herodotusplein 2A Eindhoven – Z/502479

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Stichting Woonbedrijf SWS.Hhvl, Tarwelaan 52 (G01-G17), 56 en 58, 5632 KG te Eindhoven

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Van Hooijdonk B.V., Weg naar Wouw 38 Huijbergen – Z/502478

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - woCom, Lage Heesweg 60, Smalleweg 38, 40, 42, 46 & 50 t/m 60 (even) en Woutersstraat 7, 9, 13, 15 & 17 te Beek en Donk

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – BPD Ontwikkeling B.V., Fraterspark Oss – Z/502475

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Pelgrimshof Real Estate BV, Gestelseweg 14, 5481 XD te Schijndel

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit ambtshalve wijziging omgevingsvergunning - BPD Ontwikkeling BV, Kronehoefstraat 72, 5622 AC te Eindhoven

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – intrekking omgevingsvergunning - Stichting SWZ - Zonhove Brink 1​ te Son en Breugel

Beschikbaar:
7 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 961-970
  • 971-980
  • 981-990
  • ...
  • 14231-14240
  • volgende resultaten

Heb je een vraag?

Stel je vraag via het formulier of bel naar het algemene nummer van de provincie.

  • Naar het formulier
  • 073-6812812

Direct naar

Subsidie staatssteun bekendmakingen

E-mailservice 'Berichten over uw Buurt'

Wil je berichten over jouw buurt per e-mail ontvangen? Meld je aan voor de e-mailservice.

Aanmelden voor e-mailservice

Archief bekendmakingen en Provinciale Bladen

  • Bekijk de bekendmakingen die op brabant.nl zijn gepubliceerd vóór 21 juni 2021
  • Bekijk Provinciale Bladen tot en met 8 december 2016

Contact

Het provinciehuis is op werkdagen geopend van 7.00 uur tot 18.00 uur.

Brabantlaan 1
5216 TV 's-Hertogenbosch

  • 073-6812812
  • Contactgegevens

Over deze site

  • Archief website
  • Toegankelijkheid
  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Informatiebeveiliging
  • English version
  • Sitemap

Service

  • Vacatures en stages
  • Nieuwsbrieven
  • Voor de pers
  • Brabant Magazine
  • Open overheid
  • Dataportaal en Kaartbank
  • Projecten- en campagnesites
  • Dienstverleningsnormen

Samen Brabant mooier maken

De provincie werkt samen met overheden, bedrijven, organisaties en inwoners aan de maatschappelijke opgaven van Brabant. Om te zorgen dat Brabant ook in de toekomst een provincie blijft waar het goed wonen, werken en recreëren is.

Volg ons

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • X
  • Threads
  • BlueSky
  • Mastodon
  • Whatsapp
  • Youtube
  • Podcasts