Ga naar de inhoud
Provincie Noord-Brabant (naar homepage)
Zoeken
  • Home
  • Actueel
  • Onderwerpen
  • Bestuur
  • Loket
  • Over Brabant
  • Contact
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen

Bekendmakingen


Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 931-940
  • 941-950
  • 951-960
  • ...
  • 14231-14240
  • volgende resultaten

Provincie Noord-Brabant - besluit aanvraag omgevingsvergunning – InfraHub B.V., Nieuwe Waterweg 1 in Oss

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Regeling van Gedeputeerde Staten van de provincie Noord-Brabant van 1 november 2022, houdende regels omtrent de verstrekking van bijdragen ten behoeve van projecten op het gebied van water en bodem (Bijdrageregeling water en bodem Noord-Brabant)

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant - Beschikking aanvraag omgevingsvergunning - Stahl Europe B.V. - Sluisweg 10, 5145PE Waalwijk

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Beschikking aanvraag omgevingsvergunning – Saint-Gobain Construction Products Nederland B.V. - Parallelweg 20 te Etten-Leur

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit verlengen beslistermijn – DAF Trucks N.V. – Hugo van der Goeslaan 1​ te Eindhoven

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant - Beschikking aanvraag omgevingsvergunning - Overslagbedrijf Moerdijk B.V. - Middenweg 26, 4782PM Moerdijk

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Stichting Woonpartners, Trompstraat e.o te Helmond – Z/502786

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - “Woningstichting Woningbelang”, Complex 10307, Vlaskam en Leenderweg, postcodegebied 5555 te Valkenswaard

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - woCom, ’t Alfort 1-35, 5715 AH en AJ te Lierop

Beschikbaar:
9 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – BPD Ontwikkeling B.V., Ettensebaan 2 & 6 Breda – Z/502736

Beschikbaar:
8 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 931-940
  • 941-950
  • 951-960
  • ...
  • 14231-14240
  • volgende resultaten

Heb je een vraag?

Stel je vraag via het formulier of bel naar het algemene nummer van de provincie.

  • Naar het formulier
  • 073-6812812

Direct naar

Subsidie staatssteun bekendmakingen

E-mailservice 'Berichten over uw Buurt'

Wil je berichten over jouw buurt per e-mail ontvangen? Meld je aan voor de e-mailservice.

Aanmelden voor e-mailservice

Archief bekendmakingen en Provinciale Bladen

  • Bekijk de bekendmakingen die op brabant.nl zijn gepubliceerd vóór 21 juni 2021
  • Bekijk Provinciale Bladen tot en met 8 december 2016

Contact

Het provinciehuis is op werkdagen geopend van 7.00 uur tot 18.00 uur.

Brabantlaan 1
5216 TV 's-Hertogenbosch

  • 073-6812812
  • Contactgegevens

Over deze site

  • Archief website
  • Toegankelijkheid
  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Informatiebeveiliging
  • English version
  • Sitemap

Service

  • Vacatures en stages
  • Nieuwsbrieven
  • Voor de pers
  • Brabant Magazine
  • Open overheid
  • Dataportaal en Kaartbank
  • Projecten- en campagnesites
  • Dienstverleningsnormen

Samen Brabant mooier maken

De provincie werkt samen met overheden, bedrijven, organisaties en inwoners aan de maatschappelijke opgaven van Brabant. Om te zorgen dat Brabant ook in de toekomst een provincie blijft waar het goed wonen, werken en recreëren is.

Volg ons

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • X
  • Threads
  • BlueSky
  • Mastodon
  • Whatsapp
  • Youtube
  • Podcasts