Ga naar de inhoud
Provincie Noord-Brabant (naar homepage)
Zoeken
  • Home
  • Actueel
  • Onderwerpen
  • Bestuur
  • Loket
  • Over Brabant
  • Contact
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen

Bekendmakingen


Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 891-900
  • 901-910
  • 911-920
  • ...
  • 14221-14230
  • volgende resultaten

Provincie Noord-Brabant - Herstelbesluit gedeeltelijke intrekking omgevingsvergunning (ambtshalve) - Kanaalstraat 6 Oss, Z/259961

Beschikbaar:
14 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - PUYCK Ontwikkeling BV, ’t Oliemeulen, 5374 HX te Schaijk

Beschikbaar:
14 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Stichting Faunabeheereenheid Noord-Brabant, Vughtse Gement te Vught

Beschikbaar:
14 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - WDP Nederland, Hazeldonk 6464, 4836 LH te Breda

Beschikbaar:
13 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – aanvraag (maatwerkvoorschrift) omgevingsvergunning – BV Afvalverbranding Zuid-Nederland (AZN) - Middenweg 34, 4782PM Moerdijk

Beschikbaar:
13 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Evides N.V., Biesbosch Zuid K5 - Zoomweg Bergen op Zoom – Z/503032

Beschikbaar:
13 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Woningstichting Woensdrecht, Huijbergseweg 56 tot en met 74, 4631 GH te Hoogerheide

Beschikbaar:
13 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - De Efteling BV, Europalaan 1, 5171 KW te Kaatsheuvel

Beschikbaar:
13 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Gemeente Heusden, Pater van den Elsenstraat 25A, 5254 JG te Haarsteeg

Beschikbaar:
13 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Gemeente Roosendaal, Jan Vermeerlaan en Westelijke Havendijk Roosendaal – Z/503010

Beschikbaar:
13 april 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 891-900
  • 901-910
  • 911-920
  • ...
  • 14221-14230
  • volgende resultaten

Heb je een vraag?

Stel je vraag via het formulier of bel naar het algemene nummer van de provincie.

  • Naar het formulier
  • 073-6812812

Direct naar

Subsidie staatssteun bekendmakingen

E-mailservice 'Berichten over uw Buurt'

Wil je berichten over jouw buurt per e-mail ontvangen? Meld je aan voor de e-mailservice.

Aanmelden voor e-mailservice

Archief bekendmakingen en Provinciale Bladen

  • Bekijk de bekendmakingen die op brabant.nl zijn gepubliceerd vóór 21 juni 2021
  • Bekijk Provinciale Bladen tot en met 8 december 2016

Contact

Het provinciehuis is op werkdagen geopend van 7.00 uur tot 18.00 uur.

Brabantlaan 1
5216 TV 's-Hertogenbosch

  • 073-6812812
  • Contactgegevens

Over deze site

  • Archief website
  • Toegankelijkheid
  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Informatiebeveiliging
  • English version
  • Sitemap

Service

  • Vacatures en stages
  • Nieuwsbrieven
  • Voor de pers
  • Brabant Magazine
  • Open overheid
  • Dataportaal en Kaartbank
  • Projecten- en campagnesites
  • Dienstverleningsnormen

Samen Brabant mooier maken

De provincie werkt samen met overheden, bedrijven, organisaties en inwoners aan de maatschappelijke opgaven van Brabant. Om te zorgen dat Brabant ook in de toekomst een provincie blijft waar het goed wonen, werken en recreëren is.

Volg ons

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • X
  • Threads
  • BlueSky
  • Mastodon
  • Whatsapp
  • Youtube
  • Podcasts