Ga naar de inhoud
Provincie Noord-Brabant (naar homepage)
Zoeken
  • Home
  • Actueel
  • Onderwerpen
  • Bestuur
  • Loket
  • Over Brabant
  • Contact
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen

Bekendmakingen


Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 1261-1270
  • 1271-1280
  • 1281-1290
  • ...
  • 14261-14265
  • volgende resultaten

Provincie Noord-Brabant - Ontheffing Tijdelijk en Uitzonderlijk Gebruik Wet luchtvaart voor specifieke ontheffing nabij Beukenlaan 21 Breda

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Verkeer | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant - besluit aanvraag omgevingsvergunning – Waterresort Handel (gemeente Gemert-Bakel)

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Flex-employment BV, Oude Roosendaalsebaan 9 Oud Gastel - Z/275326

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - BPD Ontwikkeling BV, Kronehoefstraat 72, 5622 AC te Eindhoven

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Gemeente Helmond, bosschage ter hoogte van de Beemdweg 39, 5705 BJ te Helmond

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Gemeente Deurne, Moostenstraat 3 Neerkant - Z/275305

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Woningstichting Compaen, Bruinvisstraat 28 t/m 54 (even) en Marlijnstraat 16 t/m 42 (even) te Helmond

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Kennisgeving ontwerpbeschikking bodem locatie Mortel en omgeving in Eersel, NB077000048

Beschikbaar:
27 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – ontwerpbeschikking omgevingsvergunning – RWE Generation NL B.V. - Middenweg 36 te Moerdijk, 4782 PM Moerdijk

Beschikbaar:
26 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Herstelbesluit tweede fase uitgebreide procedure Wabo voor het bouwen van een aantal bouwwerken bij een afvalverwerkend bedrijf - Hazepad 7, 4825AV Breda

Beschikbaar:
26 februari 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 1261-1270
  • 1271-1280
  • 1281-1290
  • ...
  • 14261-14265
  • volgende resultaten

Heb je een vraag?

Stel je vraag via het formulier of bel naar het algemene nummer van de provincie.

  • Naar het formulier
  • 073-6812812

Direct naar

Subsidie staatssteun bekendmakingen

E-mailservice 'Berichten over uw Buurt'

Wil je berichten over jouw buurt per e-mail ontvangen? Meld je aan voor de e-mailservice.

Aanmelden voor e-mailservice

Archief bekendmakingen en Provinciale Bladen

  • Bekijk de bekendmakingen die op brabant.nl zijn gepubliceerd vóór 21 juni 2021
  • Bekijk Provinciale Bladen tot en met 8 december 2016

Contact

Het provinciehuis is op werkdagen geopend van 7.00 uur tot 18.00 uur.

Brabantlaan 1
5216 TV 's-Hertogenbosch

  • 073-6812812
  • Contactgegevens

Over deze site

  • Archief website
  • Toegankelijkheid
  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Informatiebeveiliging
  • English version
  • Sitemap

Service

  • Vacatures en stages
  • Nieuwsbrieven
  • Voor de pers
  • Brabant Magazine
  • Open overheid
  • Dataportaal en Kaartbank
  • Projecten- en campagnesites
  • Dienstverleningsnormen

Samen Brabant mooier maken

De provincie werkt samen met overheden, bedrijven, organisaties en inwoners aan de maatschappelijke opgaven van Brabant. Om te zorgen dat Brabant ook in de toekomst een provincie blijft waar het goed wonen, werken en recreëren is.

Volg ons

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • X
  • Threads
  • BlueSky
  • Mastodon
  • Whatsapp
  • Youtube
  • Podcasts