Ga naar de inhoud
Provincie Noord-Brabant (naar homepage)
Zoeken
  • Home
  • Actueel
  • Onderwerpen
  • Bestuur
  • Loket
  • Over Brabant
  • Contact
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen

Bekendmakingen


Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 1211-1220
  • 1221-1230
  • 1231-1240
  • ...
  • 14261-14265
  • volgende resultaten

Wijziging Omgevingsverordening Noord-Brabant, kaartaanpassingen 2026-1

Beschikbaar:
6 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Bodem
Onderwerp:
Cultuur en recreatie
Onderwerp:
Natuur en milieu | Energie
Onderwerp:
Zorg en gezondheid | Gezondheidsrisico's
Onderwerp:
Natuur en milieu
Onderwerp:
Economie
Onderwerp:
Natuur en milieu | Lucht
Onderwerp:
Natuur en milieu | Natuur- en landschapsbeheer
Onderwerp:
Natuur en milieu
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Ruimtelijke ordening
Onderwerp:
Natuur en milieu | Water
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Waterkeringen en waterbeheer

Provincie Noord-Brabant – beschikking aanvraag omgevingsvergunning - A.H.M. Verstappen, Slievenstraat 74, 5711 PL te Someren

Beschikbaar:
6 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – ECODAT B.V., Antoniusstraat 13 Etten-Leur - Z/500268

Beschikbaar:
6 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Stichting Faunabeheereenheid Noord-Brabant, Stevensbeekseweg 21, 5825 JB te Overloon

Beschikbaar:
6 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Istimewa Elektrotechniek B.V., Sluis 11 Asten - Z/500241

Beschikbaar:
6 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Beschikking SP - Wassenaarstraat 10, 4611BV Bergen op Zoom

Beschikbaar:
6 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Regeling van Gedeputeerde Staten van de provincie Noord-Brabant van 7 oktober 2025 houdende regels omtrent het verstrekken van subsidie ter stimulering van projecten die bevorderen dat gemeenten in Brabant een integraal actieplan hitte laten opstellen en maatregelen uitvoeren volgens de menukaart hitte (Subsidieregeling integrale actieplannen hitte Noord-Brabant)

Beschikbaar:
5 maart 2026
Onderwerp:
Financiën | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Ontheffing “Besluit geluidproduktie sportmotoren”- Ruiterspoor 67 te Den hout, gemeente Oosterhout

Beschikbaar:
5 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Staro Natuur en Buitengebied, Achterberghstraat 20 Boxtel - Z/500171

Beschikbaar:
5 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Voorgenomen verkoop Etten-Leur

Beschikbaar:
5 maart 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 1211-1220
  • 1221-1230
  • 1231-1240
  • ...
  • 14261-14265
  • volgende resultaten

Heb je een vraag?

Stel je vraag via het formulier of bel naar het algemene nummer van de provincie.

  • Naar het formulier
  • 073-6812812

Direct naar

Subsidie staatssteun bekendmakingen

E-mailservice 'Berichten over uw Buurt'

Wil je berichten over jouw buurt per e-mail ontvangen? Meld je aan voor de e-mailservice.

Aanmelden voor e-mailservice

Archief bekendmakingen en Provinciale Bladen

  • Bekijk de bekendmakingen die op brabant.nl zijn gepubliceerd vóór 21 juni 2021
  • Bekijk Provinciale Bladen tot en met 8 december 2016

Contact

Het provinciehuis is op werkdagen geopend van 7.00 uur tot 18.00 uur.

Brabantlaan 1
5216 TV 's-Hertogenbosch

  • 073-6812812
  • Contactgegevens

Over deze site

  • Archief website
  • Toegankelijkheid
  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Informatiebeveiliging
  • English version
  • Sitemap

Service

  • Vacatures en stages
  • Nieuwsbrieven
  • Voor de pers
  • Brabant Magazine
  • Open overheid
  • Dataportaal en Kaartbank
  • Projecten- en campagnesites
  • Dienstverleningsnormen

Samen Brabant mooier maken

De provincie werkt samen met overheden, bedrijven, organisaties en inwoners aan de maatschappelijke opgaven van Brabant. Om te zorgen dat Brabant ook in de toekomst een provincie blijft waar het goed wonen, werken en recreëren is.

Volg ons

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • X
  • Threads
  • BlueSky
  • Mastodon
  • Whatsapp
  • Youtube
  • Podcasts