Ga naar de inhoud
Provincie Noord-Brabant (naar homepage)
Zoeken
  • Home
  • Actueel
  • Onderwerpen
  • Bestuur
  • Loket
  • Over Brabant
  • Contact
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen

Bekendmakingen


Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 1061-1070
  • 1071-1080
  • 1081-1090
  • ...
  • 14231-14240
  • volgende resultaten

Provincie Noord-Brabant – aanvraag omgevingsvergunning – J.v.Esch - Henri Blomjousstraat 25, 5048AG Tilburg

Beschikbaar:
25 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – ontwerpbeschikking aanvraag omgevingsvergunning - van Leeuwen Deurne, Voorpeelweg 27a en 29, 5754 RH te Deurne

Beschikbaar:
25 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – ontwerpbeschikking aanvraag omgevingsvergunning - Pluimveebedrijf Goossens VOF, Boonhof 3, 5758 RC te Neerkant

Beschikbaar:
25 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - woCom, Smalleweg 7, 13, 15, 17 & 31, 5741 JL, en Smalleweg 24, 5741 JN te Beek en Donk

Beschikbaar:
24 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – ontwerpbeschikking aanvraag omgevingsvergunning - Hanssen Agro, Hugten 20, 6026 RG te Maarheeze

Beschikbaar:
24 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Regeling van Gedeputeerde Staten van de provincie Noord-Brabant houdende het verstrekken van cofinanciering bij Europese programma’s (Subsidieregeling cofinanciering Europese programma’s 2021-2027 Noord-Brabant)

Beschikbaar:
24 maart 2026
Onderwerp:
Financiën | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Stichting WonenBreburg, St. Ignatiusstraat 88 Breda – Z/501583

Beschikbaar:
24 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – Omgevingsvergunning aangevraagd – Mink Farm Rinus Janssen B.V., Klotweg 4C Landhorst – Z/501560

Beschikbaar:
24 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Provincie Noord-Brabant – besluit aanvraag omgevingsvergunning - Stichting Stadlander, Weegbreestraat 2 tot en met 66, 4621 BW en BX te Bergen op Zoom

Beschikbaar:
24 maart 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Subsidieregeling OPZuid 2021 - 2027

Beschikbaar:
24 maart 2026
Onderwerp:
Financiën | Organisatie en beleid
  • vorige resultaten
  • 1-10
  • ...
  • 1061-1070
  • 1071-1080
  • 1081-1090
  • ...
  • 14231-14240
  • volgende resultaten

Heb je een vraag?

Stel je vraag via het formulier of bel naar het algemene nummer van de provincie.

  • Naar het formulier
  • 073-6812812

Direct naar

Subsidie staatssteun bekendmakingen

E-mailservice 'Berichten over uw Buurt'

Wil je berichten over jouw buurt per e-mail ontvangen? Meld je aan voor de e-mailservice.

Aanmelden voor e-mailservice

Archief bekendmakingen en Provinciale Bladen

  • Bekijk de bekendmakingen die op brabant.nl zijn gepubliceerd vóór 21 juni 2021
  • Bekijk Provinciale Bladen tot en met 8 december 2016

Contact

Het provinciehuis is op werkdagen geopend van 7.00 uur tot 18.00 uur.

Brabantlaan 1
5216 TV 's-Hertogenbosch

  • 073-6812812
  • Contactgegevens

Over deze site

  • Archief website
  • Toegankelijkheid
  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Informatiebeveiliging
  • English version
  • Sitemap

Service

  • Vacatures en stages
  • Nieuwsbrieven
  • Voor de pers
  • Brabant Magazine
  • Open overheid
  • Dataportaal en Kaartbank
  • Projecten- en campagnesites
  • Dienstverleningsnormen

Samen Brabant mooier maken

De provincie werkt samen met overheden, bedrijven, organisaties en inwoners aan de maatschappelijke opgaven van Brabant. Om te zorgen dat Brabant ook in de toekomst een provincie blijft waar het goed wonen, werken en recreëren is.

Volg ons

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • X
  • Threads
  • BlueSky
  • Mastodon
  • Whatsapp
  • Youtube
  • Podcasts