Ga naar de inhoud
logo_provincie_noord-brabant (naar homepage)
Zoeken
Landbouw en voedsel
  • Home
  • Actueel
  • Beleidsthema's
  • Innovatie en praktijk
  • Subsidies en ondersteuning
  • Samenwerkingsverbanden
  • Contact
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Agenda ›
  4. SFYN bijeenkomst Op zoek naar Smaak (Den Bosch)

SFYN bijeenkomst Op zoek naar Smaak (Den Bosch)


Datum
9 augustus 2026 Plaats in agenda
Tijd
14:00 tot 19:30
Locatie
De Graafse Akker, Monseigneur van Roosmalenplein 19, Den Bosch
Doelgroep

Iedereen tussen de 18 en 33 jaar in Noord-Brabant die zich inzet voor gezond, duurzaam en eerlijk eten.

Omschrijving

SFYN Noord-Brabant (Slow Food Youth Netwerk) organiseert in samenwerking met de provincie Noord-Brabant de komende maanden een aantal bijeenkomsten waar jongeren met elkaar in gesprek gaan over hoe wij in Brabant eten en hoe dit eten wordt geproduceerd.

SFYN is een jongerennetwerk voor iedereen tussen de 18 en 33 jaar in Noord-Brabant die zich inzet voor gezond, duurzaam en eerlijk eten. De beweging brengt jonge boeren, koks, studenten en consumenten samen bij verschillende activiteiten zoals lokale boerderij-excursies, workshops en diners.

Kosten

15,- euro voor SFYN-leden 25,- euro voor niet-SFYN-leden

Meer informatie

SFYN organiseert samen met de provincie Noord-Brabant op 9 augustus een inspiratie middag bij openluchtbuurthuis De Graafse Akker. In samenwerking met buitenavonturier Bor Romers (van 'Bor is Buiten') gaat de groep zelf pizza’s bakken in de buitenlucht. En niet zomaar pizza’s, maar échte slow food pizza’s met ingrediënten die ze zelf gaan verzamelen (op de fiets) bij lokale ondernemers uit de buurt.

Naast samen kneden en samen eten staat vooral het ontmoeten van andere slow foodies centraal. Ben je op zoek naar gelijkgestemden in je buurt?

Mensen die ook geïnteresseerd zijn in slow food en een beter voedselsysteem? Schuif dan aan!

Voor dit evenement heb je een fiets nodig, dus zorg dat je je fiets meeneemt of een OV-fiets huurt, anders bij iemand achterop. Verwacht een middag in de buitenlucht, handen uit de mouwen en nieuwe connecties met interessante gelijkgestemden.

Aanmelden

Tickets binnenkort verkrijgbaar via de website van SFYN.



Websites

  • Brabant.nl
  • Brabant Magazine

Over deze site

  • Archief website brabant.nl
  • Toegankelijkheid
  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Informatiebeveiliging
  • Sitemap

Landbouw en voedsel Brabant

Brabant werkt samen aan slimme landbouw en duurzaam voedsel

Volg ons

  • Instagram
  • X
  • Facebook
  • LinkedIn