Subsidieregeling VABIMPULS wegens succes verlengd 04-12-2019 De VABIMPULS (Subsidieregeling Vrijkomende en vrijgekomen Agrarische Bedrijfsgebouwen) wordt met 2 jaar verlengd.
Meer vouchers beschikbaar 10-09-2019 Vouchers voor onafhankelijk advies over herbestemming of sloop van agrarische bedrijfsgebouwen.
Voucherregeling VABIMPULS overstijgt verwachting 19-07-2019 De vraag naar VABIMPULS-vouchers is groter dan verwacht.
Ruimere regels voor stoppende veehouders bij herinvestering 28-03-2019 Belastingdienst hanteert ruimere regels voor stoppende veehouders om te herinvesteren in het omschakelen.
Met VABIMPULS slaan we spijkers met koppen 27-03-2019 ‘We willen met een gerust hart kunnen stoppen met ondernemen’
Impulsregeling voor lege en vrijkomende stallen verlengd 27-03-2019 De voucherregeling VABIMPULS, voor staleigenaren die zich bezinnen op een andere toekomst, wordt verlengd tot eind 2019.
“Ik doe de techniek, VABIMPULS het ambtelijke traject. Samen zijn we een perfect team” 19-03-2019 Alle technische kennis in huis, maar niet thuis in het ambtelijke traject. Roland Verbrugge en VABIMPULS vinden elkaar.
“Met hulp van VABIMPULS zijn zaken helder op papier gekomen. Dat is heel waardevol” 11-03-2019 Varkenshouder Hans Rijkers zat vol vragen over zijn toekomst en die van zijn bedrijf. VABIMPULS gaf hem de antwoorden.