Tom & Yvonne Romme 12-12-2019 Tom en Yvonne runnen het biologisch boerengoed De Buitenman met winkel, bed & breakfast en herberg.
Meer vouchers beschikbaar 10-09-2019 Vouchers voor onafhankelijk advies over herbestemming of sloop van agrarische bedrijfsgebouwen.
Voucherregeling VABIMPULS overstijgt verwachting 19-07-2019 De vraag naar VABIMPULS-vouchers is groter dan verwacht.
Paul & Judith Lambregts 14-05-2019 Paul en Judith zochten een andere invulling voor hun lege stallen toen ze in 2003 stopten met hun bedrijf.
Met VABIMPULS slaan we spijkers met koppen 27-03-2019 ‘We willen met een gerust hart kunnen stoppen met ondernemen’
“Ik doe de techniek, VABIMPULS het ambtelijke traject. Samen zijn we een perfect team” 19-03-2019 Alle technische kennis in huis, maar niet thuis in het ambtelijke traject. Roland Verbrugge en VABIMPULS vinden elkaar.
“Met hulp van VABIMPULS zijn zaken helder op papier gekomen. Dat is heel waardevol” 11-03-2019 Varkenshouder Hans Rijkers zat vol vragen over zijn toekomst en die van zijn bedrijf. VABIMPULS gaf hem de antwoorden.
Akkerbouwer Harry Geling: van pril idee naar concreet plan 28-02-2019 “Ik weet wat ik met mijn lege stallen wil doen. VABIMPULS adviseerde me over de haalbaarheid van mijn ideeën.”
'Praktische tips en concrete adviezen, dáár kan ik wat mee' 25-02-2019 Pieter Verschure startte in het buitengebied met dagrecreatie. VABIMPULS hielp hem bij het maken van de juiste keuzes.