Directie

Portfolio Directeur Email/Telefoon
Netwerk van Brabant Piet Buijtels (algemeen directeur) pbuijtels@brabant.nl 
073 - 681 21 29 
Innovatief, Concurrerend en Bereikbaar Brabant Marc Glaudemans mglaudemans@brabant.nl
073 - 681 29 16
Vitaal en ruimtelijk Brabant Jeroen Smarius jsmarius@brabant.nl 
073 - 681 23 91
Brabant in groene transitie Michèle Vlug mvlug@brabant.nl
073 - 681 24 56
Bedrijfsvoering & Organisatieontwikkeling Jochem Meulesteen jmeulesteen@brabant.nl
073 - 681 21 17

Programmamanagers

Portfolio: Netwerk van Brabant onder regie van de directeur: Piet Buijtels

Programma Programmamanager Email/Telefoon
Ondersteuning Bestuur & Management Inge Sebregts ISebregts@brabant.nl
06 - 55 68 66 95
Kwaliteit Openbaar Bestuur Bram Loeffen  Bloeffen@brabant.nl
06 - 27 85 09 11
Slimme financiering & participaties Leonie van der Kruk  lvdkruk@brabant.nl
06 - 11 14 95 11
Kabinetszaken Henk Smit hcsmit@brabant.nl
073 - 681 21 13
Majeure projecten & Ontwikkelbedrijf Bregje Somers Bsommers@brabant.nl
06 - 52 79 42 91
CIO Office Marcel Thaens mthaens@brabant.nl
06 - 18 30 30 05
Concerncontrol & Auditing Anke Kijzers jkijzers@brabant.nl
06 - 52 79 42 28

Portfolio: Innovatief, Concurrerend en Bereikbaar Brabant onder regie van directeur: Marc Glaudemans

Programma Programmamanager Email/Telefoon
Slimme en Groene Mobiliteit Geert Mennen gmennen@brabant.nl
06 - 18 30 31 36
SmartwayZ.NL Zuhal Gül   ZGul@brabant.nl 
06 - 15 35 90 60
Multimodale Bereikbaarheid Bart Swaans hswaans@brabant.nl
06 - 18 30 34 62
Economie, Kennis & Talentontwikkeling Marie-Louise van Mook  mvmook@brabant.nl
06 - 55 68 65 46
Infrastructurele Projecten Ineke Bol ibol@brabant.nl
06 - 83 62 83 69
Aanjaagprogramma Innovatieve Organisatie Marcel Broumels mbroumels@brabant.nl
06 - 52 79 40 41
 Milieu & Energie  Irene Cortenbach icortenbach@brabant.nl
06 - 18 30 34 63

Portfolio: Vitaal en ruimtelijk Brabant onder regie van directeur: Jeroen Smarius

Programma Programmamanager Email/Telefoon
Wonen, Werken & Leefomgeving Rick van den Berg hvdberg@brabant.nl
06 - 18 30 33 50
Landbouw & Voedsel Arie Meulepas ameulepas@brabant.nl
06 - 27 74 50 53
Cultuur, Sport & Erfgoed Bert Doedens adoedens@brabant.nl
06 - 55 68 65 01
Vergunningen, Toezicht & Handhaving Bart Verhagen  BVerhagen@brabant.nl 
06 - 25 26 90 79

Portfolio: Brabant in groene transitie onder regie van directeur: Michèle Vlug

Programma Programmamanager Email/Telefoon
Natuur Nancy Wester   nwester@brabant.nl 
06 - 18 30 34 01
Water & Bodem Tobias Renner trenner@brabant.nl
06 - 15 09 03 67
Aanpak Stikstof (tijdelijk)  Laura Heij lcheij@brabant.nl
06 - 18 30 32 87

Portfolio: Bedrijfsvoering & Organisatieontwikkeling, Brede Welvaart en Regionale Samenwerking onder regie van directeur: Jochem Meulesteen

Programma Programmamanager Email/Telefoon
Bedrijfsvoering, Beleid & Advisering Wessel-Jan Fijnvandraat wfijnvandraat@brabant.nl
06 - 51 24 52 50
Dienstverlening ICT Peter van de Ketterij pvdketterij@brabant.nl
06 - 23 01 54 99
Facilitaire Dienstverlening Frank Leget FLeget@brabant.nl
06 - 12 22 11 98
Stuurinformatie & Administratie Senta Schiffeleers
SSchiffeleers@brabant.nl
06 - 52 79 43 40