In februari 2011 zijn 5 Mijn Mooi Brabant locaties opgeleverd. In Geertruidenberg, Oisterwijk, Oosterhout, Oss en Zundert ging de vlag uit. Gedeputeerde Van Heugten feliciteerde de projecten en hun gemeente met de prachtige resulaten. 6 lelijke plekken zijn nu pronkstuk voor de gemeente. Bekijk de video waarin Ruud van Heugten vertelt over het project.
Verrommelde locaties
Mijn Mooi Brabant is 1 van de 14 deelprojecten van het programma Mooi Brabant. Doel van het project was om een aantal verrommelde locaties nog voor het einde van de bestuursperiode (maart 2011) daadwerkelijk en zichtbaar op te knappen. Voor alle Brabantse gemeenten en inwoners dé kans om die locaties op te frissen waaraan zij zich storen.
Stemmen
De inwoners van Brabant konden stemmen op hun favoriete locatie. Gemeenten haalden alle middelen uit de kast om hun eigen inwoners te laten stemmen op de door hen opgegeven locatie.
Uiteindelijk hebben 6 locaties hebben gewonnen. In Oss, Oosterhout, Oisterwijk, Geetruidenberg, Valkenswaard en Zundert zijn locaties op kosten van de provincie opgeknapt.
Bekijk de video's van de 6 winnende projecten: